Eesti Dobermanniühingu sertifikaadiõigusega erinäitus dobermannidele

„KLUBI VÕITJA 2024“ 2. juuni 2024, Tagadil

Kohtunik hr Rade Vesic, dobermannikennel “Masterhof”

Registreerimiseks täida registreerimisvorm: https://forms.gle/m84xCecYyNahmYEp9 hiljemalt 22.05.2024 (NB! tähtaeg pikendatud).
Näituse asukoht: Tagadi Koertekeskus

Registreerimistasud:    EDÜ liikmetele / mitteliikmetele

 24.04 – 19.05.2024
Beebi ja kutsikas
20 eur/ 25 eur
Koer45 eur /55 eur
Veterantasuta
Honor klass20 eur / 30 eur
Kasvataja- ja  järglasteklass, paarid10 eur
Soodustus alates teisest sama omaniku koerast – 5 euri (v.a. beebid, kutsikad, veteranid, honor), kehtib koerte samaaegsel registreerimisel.

Registreerimiseks:

* Registreerimiseks täida registreerimisvorm: https://forms.gle/m84xCecYyNahmYEp9 hiljemalt 19.05.2024.

* Saada täidetud registreerimisleht e-postiga eesti.dobermanniyhing@gmail.com Kui koer pole varem EDÜ erinäitusel osalenud ning ei ole EST-registris, tuleb saata ka tõutunnistuse koopia ning kasutus- ja tšempionklassi registreerimisel seda õigust kinnitavad dokumendid.

* Maksa osalustasu Eesti Dobermanniühingu pangakontole (SEB) EE021010022005006006, selgitusse kirjuta registreeritava koera nimi. Osalustasu võib tasuda ka näituse päeval sularahas.
                                                          

Info: eesti.dobermanniyhing@gmail.com

Hindamisklassid :

Mitteametlikud klassid: Beebiklass – koerad vanuses 4 – 6 kuud, valitakse Tõu Parim Beebi.
Kutsikaklass – koerad vanuses 6 – 9 kuud, valitakse Tõu Parim Kutsikas.
Honor Class– koerad, kes on vähemalt ühe riigi või rahvusvahelised välimikutšempionid. Selles klassis antakse ainult kirjeldus ning võisteldakse klassikohtadele. Koerad ei saa hinnet ning ei võistle SERT´ile ega TP tiitlile.
Ametlikud klassid: Juuniorklass – koerad vanuses 9 – 18 kuud, võistlevad  JUN SERT´ile ja TPJ ning TP tiitlile. Noorteklass – koerad vanuses 15 – 24 kuud, võistlevad  SERT´ile ja TP tiitlile.
Avaklass, kasutusklass, tšempioni-klass – koerad vaanuses üle 15 kuu, võistlevad  SERT´ile ja TP tiitlile. Veteraniklass – koerad vanuses üle 8 aasta, võistlevad VET SERT´ile ja TPV ning TP tiitlile.
Muud võistlused:
Paaride võistlus – võistlevad vähemalt hinde ‘vh’ saanud ühe omaniku isane ja emane koer;
Kasvatajaklass – võistlevad ühe kasvataja 3-5 kasvandikku, kes peavad olema pärit vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning saanud vähemalt hinde ‘vh’; Järglasteklass – võistlevad vähemalt hinde ‘vh’ saanud 3-5 aretusisase või -emase järglast vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist.

Nõuded osalejatele:

Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud marutaudi, koertekatku, nakkusliku hepatiidi ja parvoviroosi vastu. Kõik koerad peavad olema märgistatud (ID-tätoveering või mikrokiip). Koerad, kelle kõrvad ja/või saba on kupeeritud ja on sündinud peale 01.08.2013 ei või näitusel osaleda.