Dobermannide erinäitus / Specialty Show for Dobermanns. INFO

05.06.2022 Kurna park
Näituse avamine / Show opening 10.00
Aadress/Address: Õlleköögi tee 8, Kurna, 75307 Harjumaa
asukoht/location
GPS: 59.339879,24.844904
59°20’23.6″N 24°50’41.7″E

Parkimine ainult selleks ettenähtud kohtades, jälgida märke ja parkimiskorraldajate juhiseid.
Telke ja puure võib püstitada selleks ettenähtud alale.
Palume hoida puhtust kogu territooriumil!

Kui osalejanumbrit ei ole tulnud e-posti kaudu, saate selle kohapealt.
Näituse kataloogi saavad osalejad hommikul näituse infolauast.See on osalejatele tasuta.
Kõigi näitusel tekkivate küsimustega palume pöörduda näituse infolauda.

Kohapeal ei ole toitlustust, aga saab osta kohvi ! Tasumine ainult sularahas!

NB! Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud marutaudi, koertekatku, nakkusliku hepatiidi ja parvoviroosi vastu. Kõik koerad peavad olema märgistatud (ID-tätoveering või mikrokiip).
Territooriumil on tagatud käte desinfitseerimise võimalus. Muud isikukaitsevahendid palume osalejal endil soovi korral kaasa võtta.
Palume haigena näitusele mitte tulla!


Parking only in designated areas, follow the signs and instructions of the parking organizers.
Tents and cages are permitted in the designated area around the ring.
Please keep the whole area clean!

There are no catering at place, but it is possible to buy coffee! Cash only!

If You can´t receive participation number by email, you can get it at Show.
Show Catalogue is available at show day free of charge.
If you have any questions, you can find Information Desk next to the Ring.

NB! All dogs participating the show must have a valid certificate of vaccination against Distemper, Rabies, Parvovirus infection (canine) and Hepatitis infectious (canine). All dogs must have an ID-marking (tattoo or microchip).

Ajakava ja programm/ Timetable & Program

KUTSIKAD / PUPPIES 10.00
kokku /total 4

DOBERMANN MUST ROOSTEPUNASE PIIRDEGA / DOBERMANN BLACK WITH RUST RED MARKINGS 10.12
kokku /total 22

DOBERMANN PRUUN ROOSTEPUNASE PIIRDEGA / DOBERMANN BROWN WITH RUST RED MARKINGS 11.30

kokku /total 9

HONOURKLASS /HONOUR CLASS 1
KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS 3
JÄRGLASTEKLASS / PROGENY CLASS 1
PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION 1


EDÜ KUULEKUSKOOLITUSE MEISTRIVÕISTLUS

11.06.2022 Tagadi koerte treeningkeskus
Kohtunik Anu Oks

Võistlus toimub kõigis kolmes astmes (KK-1, KK-2, KK-3) ja on avatud kõikidele tõugudele.
Eesti Dobermanniühingu Meistritiitel Kuulekuskoolituses 2022 omistatakse kõrgeimas ehk kolmandas astmes parima tulemuse saanud dobermannile!
Võistluse tulemus läheb arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil

AJAKAVA 

 9:30 -10.00  KK-1 registreerimine ja platsi proov
10.00 -11.15  Võistluste avamine ja KK-1 võistlus, 5 osalejat
KK-1 autasustamine
11:30 – 12:00  KK-3 registreerimine ja platsi proov
12:00 – 14:00 KK-3 võistlus, 8 osalejat
KK-3 autasustamine

NB! Ajakava võib muutuda olukorrast sõltuvalt.

Loositud stardijärjekord, paaritu numbriga osaleja alustab “püsilama” harjutusest:

KK1
1. RONJA, dobermann, Andry Kikkull
2. WHITE’N BLACK NORTH DREAM ANGEL, landseer, Elisabeth Jõesaar
3. TYSON, American staffordshier/pitbull segu, Küllike Mänd
4. ESTRELLEST URR ULLA, saksa lambakoer, Jaanus Juhanson
5. TOMLAND TECKEL FELLOW, taks lühikarvaline, Andry Kikkull

KK3
1. ALLSAARE FURY, saksa lambakoer, Ingrid Mahoni
2. FREI WIND EXCALIBUR, belgia lambakoer malinois, Maria Burmistrova
3. ESTRELLEST CHIC CARON, saksa lambakoer, Kairi Liiv
4. ALLSAARE ERNA, saksa lambakoer, Natalja Porohnja
5. ALLSAARE FLINT, saksa lambakoer, Jevgeni Kaverin
6. YACHEERO’S ALPANDO AZIMARO, dobermann, Kaidi Juurik
7. ANDORA, saksa lambakoer, Kadri Merioja
8. ASSAUWEHOF KERTIS, saksa lambakoer pikakarvaline, Merle Kallaste

Osalejal peab olema kaasas:
koera võistlusraamat 
koera vaktsineerimistõend

Viimane päev registreerimiseks: 5. juuni.2022
Info: eesti.dobermanniyhing@gmail.com

Peakorraldaja: Nele Sumberg, tel .+372 56906337

Osalustasud: EDÜ liikmele 25.- EUR koer, mitteliikmele 35.- EUR koer
Pangarekvisiidid: EE021010022005006006 (Eesti Dobermanniühing).
Selgitusse märkida: koera nimi ja võistlusklass

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimine esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
ja märgistatud ( tätoveeritud või kiibitud).

Platsil kasutatav inventar

EDÜ üldkoosolek

Hea ühingu liige!

Kutsume Sind Eesti Dobermanniühingu üldkoosolekule, mis toimub Tallinnas 01. mail 2022 kell 11.00 Hiiu Pubis (aadress: Pärnu mnt 325, Tallinn ). Ühingu poolt kohv ja suupiste. Soovi korral saab endale toitu lisaks tellida.
Päevakord:

–  EDÜ 2021.a majandusaasta aruande kinnitamine;

–  EDÜ juhatuse tagasi kutsumine ja uue juhatuse valimine;

–  EDÜ 2022 tegevuskava ja töörühmade moodustamine;

– EDÜ aretusnõuded ja aretusraamat;

– muud küsimused
– EDÜ 2021 aasta parimate autasustamine.
Palun anna osalemise soovist teada hiljemalt 27. aprilliks 2022 või edasta enne üldkoosoleku algust volitus (paberkandjal kohapeal või digitaalselt allkirjastatuna koosoleku toimumise hetkeks eesti.dobermanniyhing@gmail.com  ). 
Volituse blanketi leiad lehelt dokumendid

EDÜ FCI IGP ja PJK MV 2021 osalejad

KlassKoerTõugKoerajuht
PJK1COCCINELLA CANE D’ORO ITALIANOitaalia corsoLivia Kask
PJK1ROMEO ADOLF ALL WOLVESsaksa lambakoerBerit Janson
PJK1ESTRELLEST DRAGON DRAX saksa lambakoerUlla Ostra
PJK2ESTRELLEST FÖÖNIKS FARAH-FRIST  Merike Võsu 
PJK2XELLO OGER SCHLOSSsaksa lambakoerJana Juhkam
PJK2BOXLEE T-REXrotweilerEvi Peterson
PJK2MUSTKOER AMIGOsaksa lambakoerJaanus Kiil
PJK2MARGMAN DERRY DAKOTAsaksa lambakoerRaivo Midt
PJK2BORN TO WIN WHITE XCELLENTšveitsi valge lambakoerKülli Treve
PJK2WUNDERSTERN SCARLETTsaksa lambakoerTiit Ojasoo
PJK2WUNDERSTERN SUPERNOVAsaksa lambakoerAnne Aasma Erisalu 
PJK3KARDINALdobermannMariliis Siff
PJK3MARGMAN SARAHsaksa lambakoerKatrin Kressel
PJK3MARGMAN ZETHROsaksa lambakoerMaris Abel
PJK3ESTRELLEST SETH SESTOsaksa lambakoerMeeli Puusepp
PJK3ESTRELLEST SANCHO PANZAsaksa lambakoerKülli Soo
KlassKoerTõugKoerajuht
FCI IGP1JÄKÄLÄN CHE GUEVARAsaksa lambakoerJanica Sepp 
FCI IGP2AKIDO MALI GOLDEST DANUBIUSmalinoisIngrid-Olga Verliin
FCI IGP3GARANT Z UDOLI JIZERYmalinoisGreta Rüütel
FCI IGP3KIIRASTULEN EETUmalinoisKaidi Luik
FCI IGP3ESTRELLEST VON VIKINGsaksa lambakoerSigne Paavo
FCI IGP3MECBERGER WANGAmalinoisAire Allpere
FCI IGP3ESTRELLEST AX AXYsaksa lambakoerEve Pungas
FCI IGP3HARMAAHURSTIN KEIJOKOOmalinoisErika Piirsalu
FCI IGP3KARLI  YNIS AVALANCHsaksa lambakoerVolodymyr Liaskin
FCI IGP3UNERSCHROCKEN AIKsaksa lambakoerTatjana Tsernjakova
FCI IGP3MOMENTO MISTIKA PINKERTON ARGENTEbeauceronAndrey Sumbarov
FCI IGP3ESTRELLEST VON VÄLE VIRTINsaksa lambakoerThekla Degtjarjov 
FCI IGP3ESTRELLEST SÄRTS SAHARAsaksa lambakoerMerlin Kanter
FCI IGP3MARGMAN HALEXYsaksa lambakoer pikakarvalineKadri Sageus