EDÜ IFH MV 2020 osalejad

IFH1
BORN TO WIN WHITE TARGET Kersti Pink
KOMENTAJAN ANILINE Lehar Laurits
IFH2
ESTRELLEST RISING THUNDER Leela Nõu
BORN TO WIN WARRIOR SHOOTER Marina Raaper
ESTRELLEST AX AXY Eve Pungas
TULIKUUMA SÄHKÖVIRTA Aarne Väli
CUSTOS LIMINIS AURELIA Greta Rüütel

EDÜ KK MV 13.06.2020 ajakava

Seoses riigis kehtiva olukorraga on ürituse korraldaja kohustatud järgima kehtestatud reegleid. Kuna osalejaid on palju, siis parimaks järgimiseks jaotatakse KK1 ja KK3 kaheks grupiks:

KK1 I GRUPP
UGER EDELWEISS RAZVEDKA BOYEM (Vene must terjer) & Julia Knut
ESTRELLEST CHIC CARON (SLK) & Kairi Liiv
ART BY DEVILSTAR NEED FOR SPEED (Saksa pinšer) & Martin Siller
RAYNTES PANDORA (SLK) & Lea Tõnismäe
FAITHFUL AMIGO LYRA VEGA (Leonberger) & Ülle Kuriks
ESTHUND SUN DIIVA (SLK) & Signe Tiitso
ESTRELLEST KRIS IRON STAR (SLK) & Kaja Voolas

KK1 II GRUPP
UNERSCHROCKEN GEKO (SLK) & Astrid Maldre
ESTRELLEST FLAMME KIRA (SLK) & Rita Vellend
ESTRELLEST FLAMME KIRKE (SLK) & Kaja Voolas
ESTRELLEST ÖÖHUNT (SLK) & Mait Lillemaa
ESTRELLEST BLACK BYRON (SLK) & Kadri Grišakov
ESTRELLEST SANCHO PANZA(SLK) & Külli Soo
ORNATUS VITAE IGRA PRESTOLOV (DOB) & Hanna-Maria Zeilanova

KK3 I GRUPP
ARABIC Z PEKLA (Malinois) & Ingrid-Olga Verliin
CUSTOS LIMINIS ARAGON (Hovawart) & Madi Nõmm
ASSAUWEHOF KERTIS (SLK) & Merle Kallaste
ESTRELLEST AX AXY (SLK) & Eve Pungas
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN (SLK) & Thekla Degtjarjov
KARDINAL (DOB) & Mariliis Siff
JUGER EDELWEISS NOCHNOY FORSAZH (Vene must terjer) & Julia Knut

KK3 II GRUPP
FLUTWELLE FRAYA (SLK) & Marleen Seemann
ESTRELLEST LARKO VARG (SLK) & Tõnu Armulik
ESTRELLEST FRAYETE FLAMME (SLK) & Rita Vellend
UNERSCHROCKEN CORA (SLK) & Leie Pajula
UNERSCHROCKEN AIK (SLK) & Tatjana Tsernjakova
ESTRELLEST VON VHRIS (SLK) & Helve Käro

AJAKAVA

8.00 – 8.30 KK1 I GRUPP registreerimine ja platsi proov

8.30 – 9.00 KK1 II GRUPP registreerimine ja platsi proov

9.00 – 11.20KK1 võistlus

kell 11.35 KK1 autasustamine

11.20 – 11.50 KK 2 registreerimine ja platsi proov

11.50 – 13.20 KK2 võistlus

13.20 – 13.50 KK3 I GRUPP registreerimine ja platsi proov

13.50 – 14.20 KK3 II GRUPP registreerimine ja platsi proov

14.20 – 17.30 KK3 võistlus

17.30 – 17.45 KK2 ja KK3 jooksujajas koerte registreerimine ja platsi proov

 17.45 – 18.15 KK2 ja KK3 jooksuajas koerte võistlus

18.30 KK2 ja KK3 autasustamine

Üritusel viibimisel on kohtustuslik järgida 2 + 2 reeglit, kohapeal on tagatud desinfitseerimisvahendid käte puhastamiseks

Palume jälgida piirangute infot lehelt www.kriis.ee

NB! kohapeal registreerumisel esitada vet pass vaktsiinide kontrollimiseks ja anda üle koera tööraamat. Samas loositakse võistlusjärjekord ning kontrollitakse koera kiip!

Korraldajal on õigus ajakava vajadusel jooksvalt muuta!

EDÜ KK MV 2020 osalejate nimekiri:

EDÜ KK MV 2020 registreerimine on lõppenud! Kokku registreerus 34 koera!

KK 1

JUGER EDELWEISS RAZVEDKA BOYEMVene must terjerJulia Knut
ESTRELLEST CHIC CARONSLKKairi Liiv
ART BY DEVILSTAR NEED FOR SPEEDSaksa pinšerMartin Siller
RAYNTES PANDORASLKLea Tõnismäe
FAITHFUL AMIGO LYRA VEGALeonbergerÜlle Kuriks
ESTHUND SUN DIIVASLKSigne Tiitso
UNERSCHROCKEN GEKOSLKAstrid Maldre
ESTRELLEST FLAMME KIRASLKRita Vellend
ESTRELLEST KRIS IRON STARSLKKaja Voolas
ESTRELLEST FLAMME KIRKESLKKaja Voolas
ESTRELLEST ÖÖHUNTSLKMait Lillemaa
ESTRELLEST BLACK BYRONSLKKadri Grišakov
ESTRELLEST SANCHO PANZASLKKülli Soo
ORNATUS VITAE IGRA PRESTOLOVDOB Hanna-Maria Zeilanova

KK2

FLUTWELLE FRISKOSLKEne Vöörmann
RICCARRON TAHOEBerni alpi karjakoerKadri Aksin
EINSTEIN EUROPEAN K9 TRAINING BASEDOBMare Meldre
PHOENIX EMPEROR SPARKLING SPYSuur šnautserJaanika Kuldmaa
MATSALU BERTASLKKalle Kulpson
WUNDERSTERN PELYNASLKKristel Kuznetsova
AMY’S WHITE ROSE VON DEN HOHENHEIMER HERDERNHollandi lambakoer l/kMargot Luukas

KK3

ARABIC Z PEKLAMalinoisIngrid-Olga Verliin
CUSTOS LIMINIS ARAGONHovawartMadi Nõmm
ASSAUWEHOF KERTISSLKMerle Kallaste
ESTRELLEST AX AXYSLKEve Pungas
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTINSLKThekla Degtjarjov
KARDINALDOBMariliis Siff
JUGER EDELWEISS NOCHNOY FORSAZHVene must terjerJulia Knut
FLUTWELLE FRAYASLKMarleen Seemann
ESTRELLEST LARKO VARGSLKTõnu Armulik
ESTRELLEST FRAYETE FLAMMESLKRita Vellend
UNERSCHROCKEN CORASLKLeie Pajula
UNERSCHROCKEN AIKSLKTatjana Tsernjakova
ESTRELLEST VON VHRISSLKHelve Käro


NB! Koronaviiruse leviku tõttu kehtivate piirangute ning piiride sulgemise pärast
JÄÄB EDÜ NÄITUS 2020 ÄRA!

NB! The EDA specialty show for dobermanns 2020 is cancelled due to COVID-19!

Registreerunud ja raha maksnud saavad raha tagasi.

Hetkel on ka laagri toimumine suure küsimärgi all, kuna pole teada, millal piirid avanevad ja kas ning millal lennukid lendama hakkavad. Senised piletid on tühistatud.
Kui vähegi võimalik, teeme laagri kasvõi väiksema seltskonnaga ja kohalike jõududega vähemalt oma ühingu liikmetele.

EDÜ erinäitus 2020 / EDA specialty show 2020

Registreerimine EDÜ erinäitusele 2020 on avatud!
Näituse kohtunik: Anna Tits (Venemaa)
Registreerumiseks tuleb saata andmed eesti.dobermanniyhing@gmail.com

Registration now open for EDA specialty show 2020!
Judge: Anna Tits (Russia)
For registration please send data to eesti.dobermanniyhing@gmail.com

2020 Laagri info / 2020 Training camp info / 2020 Информация по лагерю!

Laager toimub 22.06 – 28.06 Elvas ja koolitajaks on Daniel Palecek Tšehhist
Kes soovib osaleda võib juba saata varajase registreeringu eesti.dobermanniyhing@gmail.com

Camp will take place in Elva 22.06 – 28.06, trainer Daniel Paleček from Czech Republic. For participation you can send early registration via e-mail eesti.dobermanniyhing@gmail.com

Лагерь состоится 22.06-28.06 В Эльва, тренером будет Daniel Palecek (Чехия). Кто точно хочет учавствовать может уже отправить регистрацию на емайл eesti.dobermanniyhing@gmail.com 



EDÜ laager 24.06 – 30.06.2019!

Homsest algab EDÜ laager Tartumaa Tervisespordikeskuses! Veel on mõned vabad kohad reedeks ja laupäevaks (28 ja 29.06)! Huvi korral kirjuta eesti.dobermanniyhing@gmail.com. Pealtvaatajad on oodatud igaks päevaks ning arv ei ole piiratud!
– E kaitse ja kaitse
– T kaitse ja kuulekus
– K kaitse ja kuulekus
– N jälg ja kuulekus
– R jälg ja kaitse
– L kaitse ja kuulekus.
Hommikuse trenni algus hiljemalt kell 9.

EDÜ KK MV 2019!

EDÜ KK MV 2019 registreerimine on avatud!
Toimumisaeg: 06.07.2019
Koht: Tagadi Koerte Treeningkeskus (Staadion)
Kohtunik: Tatjana Tšernjakova
Viimane päev registreerumiseks: 28.06.2019

Kohtume võistlusel!