EDÜ IPO/PJK MV 2017 ajakava:

Kogunemine, registreerimine 8.15 ( Kogunemiskoha info koos lingiga 14.09 õhtul )

Võistlus on ühe päevane ja toimub 16.09.2017!

III taseme jäljed algus 9.00
II taseme jäljed algus 9.50
I taseme jäljed algus 10.40
Jäljeosa orienteeruv lõpp 11.10

Sõit Tagadile + lõuna

Kuulekuse algus 12.30
Kuulekuse orienteeruv lõpp 14.30

Kaitse algus 15.00
Kaitse orienteeruv lõpp 16.40

Autasustamine 17.00

Korraldaja jätab endale õiguse vajadusel ajakava muuta

Kogunemiskoht!  Krooningi tankla

EDÜ IPO/PJK MV 2017 osalejate nimekiri

IPO 1
Birgit Piho & KOMENTAJAN ANILINE (Malinois)

IPO 2
Andrei Hramtsov & LA ROCHE VON ELBERFELD (Suuršnautser)
Sirli Kahar & ESTRELLEST JAFFA (SLK)
Esta Ratnik & UNERSCHROCKEN AMUR (SLK)

IPO 3
Ingrid Mahoni & GOLTTVIZEN HOF ORRY (SLK)

PJK 1
Greta Rüütel & CUSTOS LIMINIS AURELIA (Hovawart)
Marliis Eerits & YACHEERO’S YEWEL YODETTE (Dobermann)

PJK 3
Greta Rüütel & NICKY VOM HAUSE LUKA (Hovawart)

Soovime kõikidele võistlejatele edu!

EDÜ FH MV 2017 tulemused!

FH 1
1. Eve Pungas & Estrellest Kurimuri Kardinal 89 punkti
2. Leela Nõu & Dobgun’s Birger Jarl 86 punkti
3. Ljubov Smirnova & Estrellest Dragon Dark 84 punkti
– Inger Kuus & Katherina’s Land Some Marathon 15 punkti

FH 2
1 koht, EDÜ FH MV 2017 meister Aarne Väli & Tulikuuma Sähkovirta 98 punkti
2. Anu Oks & Estrellest Hurmuri Hundiin 98 punkti
3. Reelika Reilson & Vyatkins” Vesper 96 punkti
4. Liia Rikkinen & Blaze Cobra 85 punkti
5. Jaanika Kuldmaa & Phoenix Emperor Power Spice 75 punkti
– Leela Nõu & Falk Festus Allegro 48 punkti
– Mare Meldre & Yacheero’s Ursela Urselina 48 punkti
– Greta Rüütel & Nicky Vom Hause Luka 15 punkti

EDÜ FH MV ajakava ja info

FH ajakava ja gruppide jaotus!

Gruppidesse loosimine toimus 01.07, loosi käeks oli jäljekoordinaator Katrin Kressel.
1. Grupp:
Aarne Väli & Tulikuuma Sähkovirta (Malinois)
Reelika Reilson & Vyatkins” Vesper (Malinois)
Jaanika Kuldmaa & Phoenix Emperor Power Spice (Suuršnautser)
Mare Meldre & Yacheero’s Ursela Urselina (Dobermann)

2. Grupp:
Anu Oks & Estrellest Hurmuri Hundiin (SLK)
Leela Nõu & Falk Festus Allegro (Dobermann)
Liia Rikkinen & Blaze Cobra (Malinois)
Greta Rüütel & Nicky Vom Hause Luka (Hovawart)

Võistlemise järjekord gruppides loositakse võistluse päeval!

Ajakava:
FH 1 kogunemine 9.15
FH 1 võistlus 10.00 – 12.00
FH 1 autasustamine kohe peale võistluse lõppu (ca 12.05)
FH 2 esimese grupi kogunemine 11.45
FH 2 esimese grupi võistlus 12.30 – 15.10
FH 2 teise grupi kogunemine 15.00
FH 2 teise grupi võistlus 15.40 – 18.20

Korraldajad jätavad endale õiguse jooksvalt muuta ajakava kui selleks peaks tekkima vajadus

Kogunemiskoha info homme 06.07.2017 !

Ajakava, gruppide jaotus ja kogunemiskoht saadetakse kõigile võistlejatele ka eraldi homme, 06.07.2017 õhtul

EDÜ FH MV 2017 osalejate nimekiri ja põldude pildid!

FH 1
Inger Kuus & Katherina’s Land Some Marathon (Airedale’i terjer)
Ljubov Smirnova & Estrellest Dragon Dark (SLK)
Eve Pungas & Estrellest Kurimuri Kardinal (SLK)
Leela Nõu & Dobgun’s Birger Jarl (Dobermann)

FH 2
Greta Rüütel & Nicky Vom House Luka (Howart)
Liia Rikkinen & Blaze Cobra (Malinois)
Leela Nõu & Falk Festus Allegro (Dobermann)
Anu Oks & Estrellest Hurmuri Hundiin (SLK)
Mare Meldre & Yacheero’s Ursela Urselina (Dobermann)
Jaanika Kuldmaa & Phoenix Emperor Power Spice (Suuršnautser)
Reelika Reilson & Vyatkins” Vesper (Malinois)
Aarne Väli & Tulikuuma Sähkovirta (Malinois)

PILDID 01.07.2017 seisuga!

KK & BH eksami tulemused!

BH
Janar Tüür & Irwlend Naima – sooritatud
Eda Bauer & Ingel – sooritatud
Aneken-Kristiin Aavik & Stay In Style Trakana – sooritatud
Mari Heina & X-Ray Ringstarstaff – mittesooritatud
Eneken Orav & Stay In Style Ravenna – mittesooritatud

KK 1
Grete Tähiste & Limetka Deabei – 92
Kaidi Juurik & Sant Kreal Zimnyaya Zagadka – 88
Ülle Kalda & Rogerwiek Christmas Tree – 86

KK 2
Ülle Vunk & Estrellest Ulf – 83
Eve Pungas & Estrellest Kurimuri Kardinal – 75

KK 3
Diana Kirs & Yuhanna Doppel Schlag – 75

Pildigalerii leiab siit: BH ja KK eksam Pärnus